MC services

Majetkové a investiční poradentsví

Investování? Opravdu je času dost...?

Je mi 25 let.
Je mi 35 let.
Je mi 45 let.
Je mi 55 let.
Je mi 65 let.

Nehledejte výmluvy!

Čím dříve začnete s investováním, tím rychleji dosáhnete Vašich finančních cílů.

O nás... aneb co děláme?

xx-1024x768

Pokud bychom měli naši činnost shrnout do dvou slov, pak by to byla slova HLEDÁME ŘEŠENÍ. Naší hlavní náplní je tvorba individuálních finančních plánů, jakožto součásti komplexního majetkového a investičního poradenství.

Našeho klienta provedeme celým procesem od nabídky a asistence při výběru investice (akcie, ETF, nemovitost, …), přes získání chybějících zdrojů v případě potřeby (hypotéka, jiný úvěr), správu a údržbu aktiv (pravidelné hodnocení výnosnosti, daňové a účetní poradenství), až po případný prodej (včetně právního poradenství) a/nebo získání dlouhodobé finanční renty.

Samozřejmostí je zajištění rizik formou odpovídajícího pojištění. Naší snahou a cílem je, aby naši klienti ve finále v maximální možné míře dosáhli toho, po čem touží, a obraceli se na nás s důvěrou při řešení svých dalších životních kroků.

Kdo jsme?

Značka MC Services (dále také MCS) vykrystalizovala v roce 2013 z praxe Marka Čunáta, který se již od roku 2008 zabývá problematikou investičního a majetkového poradenství. V roce 2009 se začal Marek věnovat také poradenství úvěrovému a zprostředkování bankovních i nebankovních úvěrů.

Pod značku MCS v současné době patří následující subjekty:

MC Financial services, s.r.o.
Zabývá se zprostředkováním finančních produktů, jako jsou bankovní i nebankovní úvěry, životní i neživotní pojištění, investiční nástrojů, atd. Tato společnost je držitelem všech potřebných oprávnění u České národní banky.

MC Funds, s.r.o.
Jsme hrdým majitelem a provozovatelem vlastního investičního fondu tzv. „Fondu příležitostí“, který je určen jen pro klienty skupiny MC Services. Více o našem fondu naleznete zde.

ALL4WINN, s.r.o.
Jedná se o obchodně-poradenskou společnost, jejíž hlavní činností je placené ekonomické a investiční poradenství především pro vysoce bonitní klientelu. Jedná se o plnohodnotnou alternativu privátního bankovnictví.

Jak pracujeme?

Krok první

Při úvodní schůzce s novým klientem probereme nejprve jeho preference, plány, přání, cíle, ale i jeho obavy a případná rizika. Chceme se s klientem nejprve co nejlépe poznat abychom si byli všichni jisti, že naše vzájemná spolupráce bude přínosná pro obě strany. Vyplníme společně náš dotazník potřeb, cílů, znalostí a zkušeností, na jehož základě provede náš investiční konzultant analýzu kompletních majetkových poměrů klienta a reálnost splnění jeho přání a cílů.

Krok druhý

Po vyhodnocení vstupních dat sestavíme pro klienta jeho vlastní, unikátní investičně-ekonomický plán. Ten klientovi odprezentujeme a diskutujeme a ladíme jej společně tak dlouho, dokud nenajdeme shodu.

Krok třetí

Po odsouhlasení sestaveného plánu klientem přistoupíme k realizaci jednotlivých kroků.

Tím to nekončí...

V případě, že klient cítí potřebu plán upravit nebo se v  jeho životě vyskytne nová situace, může se na nás kdykoliv obrátit a my jsme připraveni mu pomoci čelit všem novým výzvám.

Naše služby

Naše služby můžete využít buď jednotlivě, v kombinaci, či ve variantě balíčků. Ceny jsou stanoveny individuálně dle rozsahu poskytovaných služeb.

V rámci majetkového a investičního poradenství nabízíme tyto služby:

 • Vstupní analýzu Vašich současných majetkových poměrů
 • Ohodnocení reálnosti splnění Vámi definovaných finančních a investičních cílů
 • Zajištění administrativy spojené s vybranými investičními nástroji
 • Pravidelné zprávy o hospodaření zvoleného investičního nástroje
 • Úprava a rebalancování investičního portfolia při změně Vašich preferencí

Základní cena 15 000 Kč včetně DPH

 • Analýza Vašeho investičního profilu
 • Zpracování investičního návrhu
 • Administrace zvolených investičních nástrojů

Vstupní poplatek do 5% objemu investice.

 • Nezávislou analýzu Vašich finančních možností
 • Orientační nabídku podmínek financování Vašeho záměru (ať z bankovního či nebankovního sektoru)
 • Nezávislou kalkulaci vybrané finanční instituce
 • Asistenci během celého procesu vyřízení hypotečního, příp. jiného typu úvěru
 • Zajištění potřebného životního/neživotního pojištění
 • Možnost zkrácení skutečné doby splácení hypotečního (příp. jiného) úvěru díky kombinaci produktů

Cena individuální

 • Služby spojené se založením obchodní společnosti
 • Právní služby
 • Účetní služby
 • Služby daňového poradce
 • Služby spojené s vyřízením dotací z ČR a EU

Cena Individuální

 • Poradenství s výběrem, nákupem nemovitostí
 • Zpracování studie proveditelnosti
 • Technický dozor během výstavby
 • Optimalizace rozpočtu staveb

Cena individuální

Balíčky služeb

Chcete-li mít možnost konzultací v oblasti majetkového poradenství kdykoli a kdekoli po ruce, objednejte si některý z našich balíčku.

Služby osobního poradce


150 Kč měsíčně

A4W


1 000 Kč měsíčně

VIP


2 500 Kč měsíčně

Naše úspěchy

Za úspěch považujeme především každého spokojeného klienta, který s námi dlouhodobě spolupracuje, řeší s námi všechny své otázky týkající se osobních finančních a majetkových poměru a neváhá se na nás kdykoliv v případě nastalých změn obrátit. Věříme, že vzájemná důvěra v oblasti správy majetku je tím nejdůležitějším faktorem k úspěchu. Stejně tak si ceníme každého doporučení či pozitivní reference, která k nám přivede dalšího nového klienta.

Každým rokem nepřetržitě roste objem námi spravovaných aktiv klientů, který se dnes pohybuje, což nás utvrzuje v tom, že jdeme správnou cestou.

Co o nás říkají naši klienti?

"Lectus, nonummy et. Occaecat delectus erat, minima dapibus ornare nunc, autem. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, dapibus leo."
Jason Martin
Designer
"Lectus, nonummy et. Occaecat delectus erat, minima dapibus ornare nunc, autem. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, dapibus leo."
Barbara Smith
Designer
"Lectus, nonummy et. Occaecat delectus erat, minima dapibus ornare nunc, autem. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, dapibus leo."
Mark Sommers
Designer

Náš tým

Tým MCS je sestaven z odborníků s dlouholetou praxí tak, aby právě díky svým načerpaným zkušenostem mohl nabízet nadstandartní služby i pro nejnáročnější klientelu. 

Kromě majitele, jednatele a zakladatele MCS se o klienty stará bývalá privátní bankéřka z investiční banky, specialisté na plánování a vyřizování osobních i podnikatelských úvěrů. Sestavováním osobních finančních a investičních plánů a portfolií cenných papírů se zabývá náš zkušený konzultant/analytik.

Marek Čunát

Zakladatel a majitel

paper, business, finance-3213924.jpg

Do světa financí jsem nakoukl poprvé v roce 2008 jako čerstvý student VŠ. Většina mých kolegů z branže začínala buď v bance, pojišťovně a nebo některé z MLM „poradenských“ společností. Slovo poradenských dávám do uvozovek záměrně, jelikož finance a MLM nemají vůbec nic společného s poradenstvím. Ono ani bankovnictví či pojišťovnictví. Všechny spojuje jediné slovo a tím je PRODEJ. A právě toto uvědomění mne v roce 2014 dovedlo k tomu opustit své místo v MLM struktuře, kde jsem měl vybudovanou slušnou kariérní pozici a rozhodl jsem se začít věnovat opravdovému poradenství a plánování. Postupem času vše vykrystalizovalo v dnešní podobu, kdy s našimi klienty řešíme od nákupu auta, přes jejich investiční portfolio až například po pronájem jejich činžovního domu, který jsme jim pomohli koupit. 

Moje cesta do finančních sfér začala na Vysoké škole ekonomické v Praze, kde jsem studovala obor věnující se mezinárodnímu obchodu a později evropské integraci. Následná praxe ve státní i soukromé sféře, kde jsem měla možnost zažít evropskou dotační politiku doslova z obou stran, mě utvrdila v tom, že evropské záležitosti opravdu nejsou směrem, kterým bych chtěla jít. Další mé profesní kroky tedy již vedly na klasické finanční oddělení obchodních společností, kde jsem postupně pronikala do procesu finančního řízení a provozu firem.

Shoda okolností a snad šťastná náhoda mě v roce 2013 zavála do Moskvy, kde jsem strávila 7 hezkých let, které pro mě byly přínosem jak v profesním, tak i osobním životě. Poznala jsem tam spoustu zajímavých lidí i míst, vystudovala odtamtud dálkově MBA v oboru Finanční management podniku, ke svým jazykovým dovednostem jsem vedle angličtiny a němčiny přidala ruštinu. V Moskvě jsem se vdala (za Čecha) a porodila tam syna (také Čecha).

A právě během mé „moskevské mise“, kde jsem několik let pracovala pro ruskou pobočku jedné privátní české banky, jsem se seznámila s Markem Čunátem, který mě po mém návratu do ČR oslovil s nabídkou spolupráce.

Na Markově přístupu k práci a klientům si velice cením otevřenosti, osobní angažovanosti a nasazení. S každým klientem jedná jako se sobě rovným, nikomu nic nevnucuje a snaží se najít řešení, jak v maximální možné míře splnit jeho přání, uspokojit aktuální i potenciální potřeby.

V tomto ohledu jsou naše hodnoty a cíle společné. Vždy se snažíme pro naše klienty docílit nejlepších možných řešení, jsme-li toho schopni.

Ing. Miroslava Dvořáková, MBA

Provozní ředitelka

Naši partneři

Kontaktní formulář

Přihlašte se k odebírání newsletteru